SC Sika vs FC VBZ 4-1

Tegnap megkezdődött az új bajnoki szezon. Az első meccsünket az SC Sika ellen játszottuk.

Ha az eredményt nézzük, egyoldalú meccsnek tűnik a tegnap, ahol egyáltalán nem volt esélyünk. De a játék képe másmilyen volt. Az első 20 perc jól sikerült, nem voltak nagy esélyeik, elég jól játszottunk, az volt az érzésünk, hogy “ma nyerni fogunk”. De aztán kaptunk egy gólt, és nem sokkal később hagytuk, hogy még két gólt szerezzenek. 0-3 a félidőben, eléggé lent volt a morálunk.

A második félidőben megpróbáltunk változtatni a játékon. Nem játszottunk jól, de a Sikának nem voltak igazi lehetőségei, miközben sok esélyt elszalasztottunk. Ismét kaptunk egy gólt, de a meccs végéhez közeledve legalább egy becsületgólt szereztünk.