FC VBZ – Football Club Verkehrsbetriebe Zürich

• SC Sika vs FC VBZ 1-1

A szezon utolsó meccse! Tegnap a Sika ellen játszottuk le az év utolsó meccsét, abban az évben, amikor sokkal jobban játszottunk, mint az előző néhányban. Jó meccs volt, a Sika vezetést szerzett az első félidőben, amit a csereként beállt Ryan egyenlített ki a második félidőben. Jegyzőkönyv: https://matchcenter.fvrz.ch/default.aspx?oid=11&lng=1&v=2063&tg=3909630

• FC VBZ vs FC Kuma 1975

Micsoda győzelem! Ez eseménytelen és góltalan első félidő után megtáltosodott a csapat, és a második félidőben négy gólt szereztünk. Szép volt, fiúk! Még egy meccs van hátra a szezonból! Jegyzőkönyv: https://matchcenter.fvrz.ch/default.aspx?oid=11&lng=1&v=2063&tg=3909584

• FC UBS AG vs FC VBZ 7-3

Egy újabb vereség, de a hátralévő meccseken tovább küzdünk, hogy dobogós helyet biztosítsunk. Tegnap jó meccset játszottunk, háromszor szereztünk gólt (Marco duplázott), voltak még jó lehetőségeink is. A legrosszabb rész nem az eredmény volt, hanem az időjárás – hideg és esős. Jegyzőkönyv: https://matchcenter.fvrz.ch/default.aspx?oid=11&lng=1&v=2063&tg=3909586

• FC VBZ vs SC Dow CH 4-2

Micsoda nagyszerű meccs! Nagyon jól játszottunk, megszereztük a vezetést, majd az ellenfél kétszer betalált, de mi ismét megfordítottuk a mérkőzést. Ahogy Humberto írta: “Szerencsére elég ideig koncentráltunk közösen. Szép munka volt. Ez, valamint a szokásos hajtás/erőfeszítés és egymás támogatása lehetővé tette, hogy 1-2-ről 4-2-re fordítsuk meg a meccset. Jó hatással voltak a cserék is. 💪…

• FC Sporting VBAU 93 vs FC VBZ 1-1

Tegnap egy új taktikát próbáltunk ki, és elég jól működött. Az 1-1 nem egy rossz eredmény! Jegyzőkönyv: https://matchcenter.fvrz.ch/default.aspx?oid=11&lng=1&v=2063&tg=3909564

• FC VBZ vs Zürich-Gruppe 3-6

Az eredmény egy másik meccset juttat eszembe… Sajnos egy újabb vereséget szenvedtünk el. Jól játszott megint a csapat, de ez nem volt elegendő a győzelemhez. Májusban három meccsel folytatjuk a bajnokságot, remélhetőleg sikerül mindhármat megnyerni! 3-6 – England vs Hungary & FC VBZ vs Zürich-Gruppe Jegyzőkönyv: https://matchcenter.fvrz.ch/default.aspx?oid=11&lng=1&v=2063&tg=3909566

• FC Siemens Schweiz vs FC VBZ 3-2

Jól játszottunk, de sajnos így is kikaptunk… Nem baj, majd legközelebb! Jegyzőkönyv: https://matchcenter.fvrz.ch/default.aspx?oid=11&lng=1&v=2063&tg=3909571

• FC VBZ vs FC ZKB 3-1

Micsoda nagyszerű meccs, micsoda nagyszerű kezdése a tavaszi szezonnak! Annak ellenére, hogy egy furcsa piros lap miatt emberhátrányba kerültünk, továbbra is kontrolláltuk a meccset, és szépen meg is nyertük. Szép munka, srácok! Jegyzőkönyv: https://matchcenter.fvrz.ch/default.aspx?oid=11&lng=1&v=2063&tg=3909576

• FC VBZ vs Team Effretikon/Kempttal 2-3

Múlt pénteken egy felkészülési meccset játszottunk. Jól játszott a csapat, ami jó előjel a nemsokára következő első bajnoki előtt. Jegyzőkönyv: https://matchcenter.fvrz.ch/default.aspx?oid=11&lng=1&v=2063&tg=726595